INDIA Malinera – okiem hodowcy

      Brak komentarzy do INDIA Malinera – okiem hodowcy

W grudniu miałam okazję zobaczyć Indię, nazywaną w domu Luną. Szczeniaki skończyły właśnie 6 miesięcy … India jest wesołym szczeniakiem, skorym do psot, nieustannych gonitw z innymi psami i … jednym kotem, i oczywiście jest przekonana, że absolutnie wszystko służy do zabawy. Ten jeden kot to Felek, ma półtora roku i co dla Indii najważniejsze, mieszka pod tym samym dachem!… Read more »

ISKRA Malinera – o sobie

      Brak komentarzy do ISKRA Malinera – o sobie

Życie do góry nogami. To możliwe. A już szczególnie u pinczera, który dostał drugie życie. Poniżej świat okiem pinczera. Cześć! Jestem Iskra, mam 6 miesięcy.  Uwielbiam mięciutkie koce, kołderki i wszystko co cieplutkie i puszyste. Mogę się w nich turlać, zakopywać no i co najważniejsze, pozwalam sobie wtedy robić zdjęcia. Mój człowiek lubi robić zdjęcia, ale to mi przeszkadza w… Read more »

Miot „I”

      Brak komentarzy do Miot „I”

11 czerwca 2016 r. na świat przyszły długo oczekiwane szczenięta po Championach Polski ABIGAIL Calcaneus i ZICO ZIFF Igniculus. Dwie suczki i dwa pieski, wszystkie czarne podpalane. Na poniższych zdjęciach mają jeden dzień 🙂 . DZIEŃ TRZECI! Czas biegnie szybko. Poniżej moje ulubione (do tej pory 🙂 ) zdjęcie. Szczeniaki bardzo często w pierwszych dniach śpią dosłownie jeden na drugim…. Read more »

ISKRA Malinera

      Brak komentarzy do ISKRA Malinera

I jako ostatni, czwarty szczeniaczek na świecie 11 czerwca 2016 roku o godzinie 18:20 pojawiła się suczka Iskra. Ważyła 290 g. Na poniższych dwóch zdjęciach Iskra ma 5 dni. Iskra jest oznaczona kropką na prawym ramieniu. W wieku dwóch tygodni Iskra waży 1.006 g. Jak wchodzę do kojca szczeniaki bardzo szybko do mnie zmierzają. W sobotę 25 czerwca br. Iskra… Read more »

IKAR Malinera

      Brak komentarzy do IKAR Malinera

11 czerwca 2016 o godzinie 17:53 jako trzeci pojawił się piesek Ikar. Ważył 291 g. Poniżej zdjęcia z piątego dnia życia. Ikar jest oznaczony kropką na lewym biodrze. Od samego początku Ikar najszybciej przybierał na wadze i cały czas wyróżnia się wagowo. Jest największy. Mając 2 tygodnie waży 1.109 g (najmniejszy Iggy waży 827 g). Poniższe zdjęcia, to „drzemki Ikara”… Read more »

INDIA Malinera

      Brak komentarzy do INDIA Malinera

11 czerwca 2016 roku o godz. 17:39 jako druga pojawiła się suczka India. Ważyła 298 g. Była to najwyższa waga urodzeniowa! Poniżej dwa zdjęcia z piątego dnia życia. India jest oznaczona kropką na lewym ramieniu. Mając dwa tygodnie India waży 935 g. Na tym etapie to ona najszybciej i najzwinniej się przemieszcza. Ciekawość szczeniaków nie ma granic :). Zdjęcie z… Read more »

IGGY Malinera

      Brak komentarzy do IGGY Malinera

11 czerwca 2016 roku o godz. 17:15 na świecie pojawił się pierwszy szczeniak z miotu „I” Iggy (piesek). Ważył najmniej z rodzeństwa 235 g. Pozostała trójka ważyła mniej więcej po równo ok. 290 g. Pierwszy przyszedł na świat i póki co pierwszy wprowadza w życie nowości :). Pierwszy wyczaił, że warto doczołgać się na matę grzewczą, bo tam przyjemnie ciepło…. Read more »

ZICO ZIFF Igniculus

      Brak komentarzy do ZICO ZIFF Igniculus

Znajomość z Zico zaiskrzyła i efektów tej znajomości będziemy oczekiwać w połowie czerwca 🙂 . Na początek parę fotek Zico. Delta nad morzem była po raz pierwszy. To było istne szaleństwo. Pierwsze chwile na plaży – Delta duuużą piaskownicę pokochała od razu. Jednocześnie chciała biec we wszystkie strony naraz. Ale od razu miała też swoje zasady – bieganie tylko po… Read more »

Odwiedziła mnie… MAMA!

      Brak komentarzy do Odwiedziła mnie… MAMA!

Puk, puk, puk … Stukanie do drzwi. Otwieram drzwi i nie wierzę własnym oczom … MAMA! Przywitaniom nie było końca! (A trzeba wiedzieć, że miałam wtedy skończone 13 miesięcy i rozpierała mnie energia.) Co za radość! Po czym mama weszła do pokoju i … wyłożyła się jak długa na całej kanapie. Hmm. No dobrze. Najważniejsze w końcu jest to, żeby… Read more »

1% dla Janka.

      Brak komentarzy do 1% dla Janka.

Od listopada 2013 roku, przez osiem miesięcy opiekowałam się Jankiem, byłam jego nianią. Janek miał wtedy 2 lata. Był wtedy dzieckiem leżącym i korzystał ze sztabu specjalistów, w tym fizjoterapeutów i logopedy. Widziałam jak mozolnie uczy się siadać i utrzymywać równowagę właśnie w pozycji siedzącej. Stawiał pierwsze kroki, ale jeszcze nie samodzielne. Widziałam bardzo duże samozaparcie zarówno dziecka, jak i… Read more »